Новий персонаж гри «Правила війни» носить маску від Bob Basset

Дизайн-студія Bob Basset створила маску для персонажа браузерної MMO-стратегії «Правила війни». Маска стане частиною образу Сталкера, «воїна ядерних Пусток», обіцяють в компанії Plarium — розробнику гри. «Правила війни» – одна з найпопулярніших ігор Plarium, яка спеціалізується на браузерних іграх і іграх в соціальних мережах. В ігровому співтоваристві Plarium — більше 250 мільйонів людей у 150 країнах. «Ми почали довгостроковий творчий проект спільно з культовими Bob Basset — творцями масок, в яких виступають Korn і Slipknot. Команда Bob Basset втілює своє бачення ігрових світів Plarium», – розповідає про спільну роботу спеціаліст зі зв’язків з громадськістю компанії Микола Корж.

Дизайн-студія Bob Basset створила маску для персонажа браузерної MMO-стратегії «Правила війни». Маска стане частиною образу Сталкера, «воїна ядерних Пусток», обіцяють в компанії Plarium — розробнику гри. «Правила війни» – одна з найпопулярніших ігор Plarium, яка спеціалізується на браузерних іграх і іграх в соціальних мережах. В ігровому співтоваристві Plarium — більше 250 мільйонів людей у 150 країнах.

«Ми почали довгостроковий творчий проект спільно з культовими Bob Basset — творцями масок, в яких виступають Korn і Slipknot. Команда Bob Basset втілює своє бачення ігрових світів Plarium», – розповідає про спільну роботу спеціаліст зі зв’язків з громадськістю компанії Микола Корж.